Ugdomoji veikla tėvams „Žinau, matau, išbandau“ (STEAM ugdymo veikla)

Gegužės 7 dienos popietę ,,Kodėlčiuko‘‘ grupės tėvai rinkosi maloniam susibūrimui su vaikais, skirtam stebėti ir dalyvauti atviroje veikloje ,,Žinau, matau, išbandau‘‘. Veikla prasidėjo smagiu vaikų šokiu ,,1,2,3‘‘. Džiugių emocijų, rimtų iššūkių patyrė tėvai ir vaikai, dalyvaudami viktorinoje ,,Protų mūšis‘‘. Vaikai atskleidė žinias, įgytas per šiuos metus. Grupėje laukė ,,Kodėlčiukų‘‘ laboratorija.

Čia reikėjo sodos ir acto pagalba pripūsti balionus, pradurti buteliuką taip, kad nebėgtų vanduo… Sužinojo apie grojantį balioną ir t.t. Jiems talkino Rojaus, Dominyko, Militos, Juliaus tėčiai. Įdomiausia – ,,Šokančios razinos‘‘. Eksperimentus vainikavo mamų nuspalvinta ,,rožių puokštė‘‘. Daug emocijų sukėlė sportinių užduočių veikla. Smagu, kai užduotis atlieka tėvai ir vaikai.

Atlikta mankšta ,,linksmutė‘‘ ir greitos orientacijos reikalaujančios užduotys sukeldavo juoką ir šypsenas veiduose. Norėjosi, kad tėvai pamatytų vaikų pasiekimus. Vaikams įteikti ,,PIRMIEJI MOKSLO PAŽYMĖJIMAI“, o tėvams už drąsą ,,pabūti vaiku‘‘- lipdukai. Dėkojame tėvams už aktyvumą – susirinkote visi! ŠAUNUOLIAI! AČIŪ!

PUP J. Vasiliauskienė, auklėtoja, dirbanti sporto salėje, A.Gudaitienė

© 2022 mir.lt
Versija neįgaliesiems