Sudie, darželi!

Jau antrą pavasarį atsisveikinimo su darželiu šventė „Sudie, darželi“ vyksta Šiaulių Polifonijos salėje, kuri ir šiemet buvo pilnutėlė.

Į šventę rinkosi ne tik priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai, jų tėveliai, bet ir močiutės, seneliai, broliukai ir sesutės ir, aišku, pedagogai. Visi kartu žiūrėjome muzikinę pasaką vaikams ir suaugusiems ,,Kaip ežiukas chorą būrė‘‘. Vaikai džiugiai nusiteikę deklamavo eilėraštukus apie vaikystę, vaikiškus pokštus, linksmai darželyje praleistas dienas.

Įstaigos direktorė Dalija Beruta Ulinskienė, direktorės pavaduotoja ugdymui Genovaitė Bogdanskaja įteikė „Kodėlčiuko“ ir „Saulutės“ grupių ugdytiniams diplomus, prisiminimo dovanėles, linkėdamos sėkmingo kelio keliaujant į mokyklą.

Direktorė, įteikdama padėkos raštus aktyviausiems grupių tėvams, dėkojo už pagalbą, kuriant darželio įvaizdį bei prisidedant prie renginių organizavimo.

Po spektaklio „Kodėlčiuko“ grupės vaikai vyko į žaidimų pievą gamtoje: suposi sūpynėse, žaidė su tėvais futbolą, atrado Raganų namelį, kalbino tvenkinyje plaukiojančias antis.

Visiems buvo smagu!

Už gražų ir nuoširdų bendravimą dėkoju „Kodėlčiuko“ ir „Saulutės“ grupių tėvams.

Sėkmės visiems.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Jūratė Vasiliauskienė

© 2018 mir.lt