Sporto renginys „Sportuoju aš ir visa šeima“

Šiaulių lopšelio-darželio ,,Varpelis“ bendruomenė 2019-05-30 dieną dairėsi į dangų ir sekė orų prognozes. Džiugu, kad saulutė švietė visą dieną ir laukė visų, norinčių aktyviai pajudėti. Mažieji šventės dalyviai pramogauti pradėjo nuo 9.30 val., išbandydami net keturių batutų linksmybes, o 16.00 val. startavo renginys, tradiciškai sukviečiantis visos bendruomenės narius: 22 pedagogus, 19 darbuotojų, 150 vaikų ir apie 110 tėvų, brolių, sesių, močiučių ir senelių.

Įstaigos lauko žaidimų aikštynas klegėjo, skambėjo, mirgėjo, judėjo, virė… Įrengtos 15 žaidimų salų (,,Mėtymo“, ,,Judriųjų žaidimų“, ,,Estafečių“, ,,Futboliuko“, ,,Jokių kliūčių“, ,,Spalvotų parašiutų“, ,,Batutų – 1,2,3,4“, ,,Sveikatos“, ,,Smalsučių“, ,,Muilo burbulų“, ,,Foto studijos“, ,,Krepšinio“), kuriose apsilankė visi norintys išmėginti savo fizines galias. Buvo ir ,,stebėtojų“, kurie sekė įvykius, juos aptarinėjo, patarinėjo dalyvaujantiems. Pedagogams skirtas ir teisėjų vaidmuo – kiekvienoje žaidimų saloje teko sugalvoti ir organizuoti įvairias veiklas!

Šventę vainikavo padėkos ir gaivūs prizai – Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ligita Kukanauzienė grupių bendruomenėms įteikė padėkas ir kvapnius melionus!

Dėkojome vieni kitiems ir džiaugėmės, kad radome savo dienotvarkėse laiko pabūti kartu!!!

Auklėtoja, dirbanti sporto salėje, A. Gudaitienė

© 2022 mir.lt
Versija neįgaliesiems