Sportinis rytmetis „Sportas, šypsena, mankšta – mano draugas visada!“

„Drugelio“, „Rugelio“ ir Riešutėlio“ grupių vaikai su lopšelio-darželio socialine pedagoge 2018 m. balandžio 24 d. dalyvavo sportiniame rytmetyje, skirtame sveikatos mėnesiui paminėti. Renginį organizavo neformaliojo ugdymo mokytoja Inga Šimkutė ir Šiaulių Universiteto studentai.

Į renginį susirinko vaikai iš  Šiaulių miesto savivaldybės sutrikusio vystymosi kūdikių namų, Šiaulių sanatorinio lopšelio-darželio „Pušelė“, Šiaulių logopedinės mokyklos ir Šiaulių lopšelių-darželių „Pupų pėdas“, „Rugiagėlė“, „Trys nykštukai“, „Pasaka“, „Varpelis“.

Rytmetis prasidėjo visuotine mankšta. Po mankštos dalyviai buvo supažindinti su linksmųjų estafečių slalomo užduotimis: „Sveikas ir nesveikas maistas“, „Greituolis”, „Balionų kelionė”, „Kengūrų labirintas“, „Maišų lenktynės“, „Galiūnų boulingas“. Šiaulių universiteto studentų padedami dalyviai skirstėsi rungtimis ir draugiškai jose dalyvavo.

Vaikai linksmai sportavo, patirdami daug džiugių emocijų bei bendraudami su kitų įstaigų vaikais. Po renginio dalyviai aplankė Šiaulių universiteto bibliotekoje esantį lietuviškų „Centų kambarį”.

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Aurelija Gudaitienė, socialinė pedagogė Karolina Karitonaitė

© 2019 mir.lt