Sportinis renginys „Mažoji mylia-2018“

2018 m. spalio 19 dieną 10.30 val. į lopšelio-darželio ,,Varpelis“ lauko žaidimų aikštyną rinkosi sportiškai nusiteikę dalyviai iš Lieporių mikrorajono lopšelių–darželių (,,Trys nykštukai“, ,,Gintarėlis“, ,,Voveraitė“) ir Šiaulių logopedinio lopšelio-darželio. Skambant nuotaikingai muzikai, dalyvius pasitiko renginio šeimininkai: gražuolis Varpelis ( E. Šulčienė), auklėtoja A. Gudaitienė.

Rudeninis oras lepino saulės spinduliais ir malonia šiluma. Mažuosius sportininkus pasveikino Šiaulių lopšelio-darželio pavaduotoja ugdymui L. Kukanauzienė. Draugiškai atlikę visuotinę mankštą, iš Varpelio rankų ištraukėme eilės numerį ir rikiavomės ,,Mažosios mylios-2018“ bėgimui. ,,Mažosios mylios-2018“ trasą įveikė net 280 dalyvių! (250 vaikų ir 30 pedagogų). Po bėgimo renginio dalyviai aplankė įrengtas sportines salas: ,,Mėtymo“, ,,Estafečių“, ,,Kliūčių ruožo“ ir ,,Judriųjų žaidimų“. Šventę vainikavo dalyvių komandoms Varpelio įteikti siurprizai ir ,,Mažosios mylios-2018“ padėkos.

,,- Bėgti – smagu! “, ,,- Man patinka greitai bėgti!“, ,,-Truputį pavargau, bet Varpelį apkabinau!“, ,,-Reikia sportuoti, kad augtum sveikas!“ – dalinosi įspūdžiais mažieji bėgikai. Atsisveikinome šiek tiek pavargę, bet laimingi!

Auklėtoja A. Gudaitienė
Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė E. Šulčienė

© 2019 mir.lt