Smagi kelionė į Naisius!

2018 m. lapkričio 26 diena ,,Kiškučio“ ir ,,Linelio“ grupės ugdytiniams buvo ypatinga diena – labai laukta edukacinė-pažintinė išvyka į Naisius. Vaikų akytės spindėjo iš džiaugsmo, kai pamatė autobusą, kuris juos veš į įspūdingą miestelį. Gera buvo pasivaikščioti po Naisius! Natūralioje gamtoje po atviru dangumi kartu su gide vaikai apžiūrėjo Žolynų ir Inkilų muziejų.

Gidė daug papasakojo vaikams, kokie inkilai iškelti keliose gyvenvietės vietose ir, kokie šalia jų įrengti stendai, kuriuose aprašyti juose perintys paukščiai bei paaiškinta, kuriai paukščių rūšiai skirtas kiekvienas iškeltas inkilas. Ugdytiniai aplankė Baltų areną, Saulės aikštę, Alkos kalną, pasisėmė energijos iš ten esančių ir stebuklingų galių turinčių akmenų. Vaikus sužavėjo Naisių Žemaitukų žirgynas!

Ten visiems labai patiko stebėti aptvare šuoliuojančius žirgus, paglostyti esančius garduose, pamatyti, ką žirgai ėda ir, kaip jie prausiami. Aplankę žirgyną, nuvykome į mini ,,Zoo“, kur galėjome stebėti ten gyvenančius triušius. Štai kokia triušių sala! Mieli, malonūs, pūkuoti ir įspūdingi salos gyventojai labai pradžiugino vaikus. Nepastebimai greitai prabėgo laikas, o patirtų įspūdžių ir geros nuotaikos tikrai užteks dar ilgam.

Nina Opulskienė, Angelė Urbanavičienė

© 2019 mir.lt