Šiaulių miesto pedagogų metodinė diena ,,Futboliukas apvalus – suburia gerus draugus!“

2018-05-16 dieną į Šiaulių lopšelio-darželio ,,Varpelis“ futbolo aikštelę rinkosi metodinės dienos dalyviai iš lopšelių–darželių: ,,Bangelė“, ,,Klevelis“, ,,Trys nykštukai“, ,,Žirniukas“, ,,Žiogelis“, ,,Voveraitė“ ir Šiaulių V. Kudirkos progimnazijos bei Šiaulių visuomenės sveikatos biuro.

Dalyvius pasveikino Šiaulių lopšelio–darželio l. e. direktorės pareigas Neringa Baršauskienė ir palinkėjo darbingos dienos.

Renginį vedė Aurelija Gudaitienė, Mangirdas ir Mantas, Šiaulių futbolo akademijos treneriai, teisėjavę draugiškoms futboliuko varžyboms. Mažieji renginio dalyviai mankštinosi su kamuoliais, žaidė futboliuko žaidimus, traukė virvę, diskutavo apie futboliuką jų įstaigoje ir kt. Džiugu girdėti, kad vaikai domisi futbolu, gražiai bendrauja, galvoja sportuoti ateityje, aikštėje nesipyksta, laikosi taisyklių ir pan. Pedagogai įvardino pasitaikančius sunkumus: tėvelių požiūrį, inventoriaus stoką, traumų pavojų. Smagu, kad diskutavome visi kartu – ir vaikai, ir suaugę. Išklausėme ir išgirdome, kokie ateities planai, ką ir kaip galime atsinaujinti, į tą patį žaidimą pažiūrėti kitu kampu. Draugiškų futboliuko varžybų metu stebėjome vaikų tarpusavio santykius, taisyklių laikymąsi, emocijų valdymą ir kt. Refleksijos rezultatai džiugino. Vaikų piešiniuose švietė šypsenos, o pedagogų anketose – geranoriški palinkėjimai.

Mažuosius dalyvius futboliuko medaliais apdovanojo Šiaulių lopšelio-darželio ,,Varpelis“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui Genovaitė Bogdanskaja.

Iki kitų susitikimų!

Aurelija Gudaitienė, auklėtoja, dirbanti sporto salėje

© 2019 mir.lt