„SAULUTĖS“ GRUPĖS EDUKACINĖ IŠVYKA – PRAMOGA: „BANDELĖS SEKA PASAKAS“

          2016 11 08 „Saulutės“ grupės ugdytiniai vyko į Šiaulių darbo rinkos mokymo centrą. Dalyvavome edukacinėje veikloje „Bandelės seka pasakas“.

Išvykos tikslas: vaikų supažindinimas su konditerio profesija, socialinių įgūdžių ugdymas viešoje vietoje.

Važiavome viešu miesto transportu. Vaikams labai patiko, nes kai kurie vaikai nėra važiavę autobusu. Laukiant autobuso su vaikais šnekučiavomės, kaip reikia elgtis viešoje vietoje: stotelėje, autobuse. Nuvykus mus pasitiko vyriausia konditerė.  Vaikams papasakojo apie konditerio profesiją, ką jis veikia,  aprodė virtuvę, kur vykstą gamybos procesas, davė užsidėti specialias kepuraites, aiškino, kad jos reikalingos, kad neprikristų plaukų, plovėmės rankas, kad būtų švarios, nebūtų bakterijų.

Vaikai formavo bandeles, kepė. Kol bandelės kepė, vaikai vaišinosi ragaišiais su pienu, pasakojo konditeriai apie save, dainavo daineles, deklamavo eilėraštukus. Iškeptas bandeles, vaikai papuošė specialiu glaistu ir konditeriniais pabarstukais. Savo kepinius nešėsi namo. Kiekvienas popietės dalyvis gavo konditerio pažymėjimą. Edukacinė popietė vaikams labai patiko, grįžome su teigiamomis emocijomis.

„Saulutės“ grupės pedagogės dėkoja tėvų komiteto pirmininkei Renatai Labuckienei už pagalbą organizuojant išvyką, Ugniaus ir Augusto mamoms už saugų nuvykimą ir parvykimą.

 

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė

Jurgita Gudirgienė

© 2020 mir.lt