„Rudens žaidimai”

Lietingą antradienio rytą į Šiaulių lopšelį-darželį „Varpelis” vaikai atėjo nešini rudens gėrybėmis: vienas kišenėje nešėsi morką, kitas – svogūną, trečias – atsirideno didžiulį moliūgą. Grupėse į pintines vaikai krovė patisonus, cukinijas, baklažanus, burokėlius, obuolius…

10.30 val lopšelio-darželio „Varpelis” vaikai susirinko į sporto salę pažaisti rudens žaidimų. Rudenėlis (auklėtoja A. Gudaitienė) klausinėjo vaikų apie daržo ir sodo gėrybes, jų skonio ypatybes, apie spalvas, kuriomis puošiasi ruduo. Rūkas (auklėtoja N. Opulskienė) užklojo visus šventės dalyvius savo balta skraiste ir patikrino, ar vaikai gerai pažįsta rečiau auginamas daržoves. Šventės metu vaikų būryje galėjai sutikti ir boružėlę (auklėtoja V. Rimkevičienė), jį užminė mįslių, šoko ir dūko kartu su visais.

„Kodėlčiuko”, „Rugelio”, „Drugelio”, „Riešutėlio”, „Kaštonėlio” ir „Kiškučio” grupių vaikučiai „taškėsi” po balas, rūšiavo vaisius ir daržoves, atliko rudeninę mankštą, šoko ir keliavo spalvotais traukiniais. Žaisdami vaikai prisiminė, koks dosnus savo gėrybėmis yra šis metų laikas. Rudenėlis pažadėjo sugrįžti kitąmet!

Parengė: auklėtoja Vaiva Rimkevičienė

© 2019 mir.lt