„Riešutėlio“ grupės Kalėdinės dirbtuvėlės.

Gruodžio 6 dieną 1630 val į lopšelio–darželio „Varpelis“ menų salę susirinko būrys miško gyventojų: atitipeno pelytė, atpuškavo ežiai, atbėjo vilkai, stogais atliuoksėjo voveraitė ir katinėlis. Šventėje savo kailiukus demonstravo lapė snapė ir kiškeliai, o pamokymus visiems dalino protingoji meška (auklėtoja V. Rimkevičienė).

Kalėdinės dirbtuvės prasidėjo pasakos „Dangus griūva“ vaidinimu (pasaką sekė auklėtoja, dirbanti sporto salėje A. Gudaitienė). Vaidinti teko ne tik vaikams, bet ir jų mamytėms. Net šešių grupės vaikų mamos išdrįso vaidinti kartu su vaikais! Jos įgarsino gamtos reiškinius, šoko snaigių šokį. Šiuo linksmu spektakliuku „Riešutėlio“ grupės ugdytiniai pabaigė savo trumpalaikį projektą „Šokio ritmu“ (projektą ir Kalėdines dirbtuves rengė auklėtojos: V. Rimkevičienė, K. Karitonaitė ir A. Gudaitienė).

Po nuotaikingo pasirodymo vaikai su tėveliais kibo į darbus. Salėje buvo keturios darbo erdvės, kur buvo gaminamos skirtingos Kalėdinės dekoracijos. Pirmoje erdvėje gamino eglutės žaisliukus, antroje – makaronų girliandas, trečiojoje pakavome dovanas, o paskutinėje erdvėje vaikai su tėveliais „mūrijo“ grupės židinį. Pagamintos dekoracijos jau kitą dieną rado savo vietas grupėje, kur visą Advento laikotarpį džiugins mus visus!

Šventės pabaigoje visi aktoriai gavo gardžiai kvepiančias dovanas ir į namus iškeliavo šypsodamiesi.

Straipsnį parengė auklėtojos: V. Rimkevičienė ir A. Gudaitienė

© 2018 mir.lt