Respublikinė poezijos šventė ,,Yra tokie namai- jie Lietuva vadinas“

Balandžio 28 dienos 14.00 val. į Šiaulių polifonijos salę rinkosi maži ir dideli poezijos mylėtojai, išmokę nuostabių eilėraščių apie gimtinę Lietuvą, jos gamtos grožį ir žmones, gyvenančius mūsų šalyje. Sulaukėme net 30 mažųjų dalyvių iš: Šiaulių lopšelių-darželių ,,Varpelis“, Klevelis“, ,,Bangelė“, ,,Sigutė“, ,,Žilvitis“, ,,Žiogelis“, ,,Dainelė“ ir svečių iš: Meškuičių lopšelio-darželio, Joniškio darželio ,,Vyturėlis“, Mažeikių lopšelio-darželio ,,Buratinas“.

Skambėjo lietuviškos tarmės, dalyviai pasipuošė tautiniais kostiumais, buvo demonstruojamos skaidrės apie Lietuvą. Šventė džiugino visus savo skleidžiama draugystės šiluma, nuoširdumo šypsenomis, gausiais plojimais dalyviams. Kai kuriems dalyviams tai buvo pirmas pasirodymas, o kai kurie buvo tikri profesionalai: eiles deklamavo raiškiai, parinkdami eilėraštį atitinkančias nuotaikas.

Dalyvius drąsino renginio vedėjos – Aurelija ir Jūratė.

Sveikinimo žodžius tarė Lietuvos kaimo rašytojų sąjungos nariai ir Šiaulių šv. Jurgio bažnyčios kunigas Vidas.
Vaikų pasirodymus, kartu su lopšelio-darželio ,,Varpelis“ direktore Dalija Beruta Ulinskiene, stebėjo Šiaulių lopšelio-darželio ,,Varpelis“ simbolis – Varpelis. Šventę vainikavo muilo burbulais, tuo pradžiugindamas renginio dalyvius ir pakviesdamas į kitus darželio 50-ojo gimtadienio renginius.

Nuoširdžiam bendravimui susirinkome prie vaišių stalo. Vaišinomės, džiaugėmės dalyviams įteiktomis atminimo dovanėlėmis.

Dėkojame renginio organizatorių komandai: direktorės pavaduotojai ugdymui G. Bogdanskajai, meninio ugdymo mokytojai R. Barkauskienei, auklėtojoms A. Aleknienei ir I.Sutkuvienei.

Neformaliojo ugdymo mokytoja A. Gudaitienė,
Priešmokyklinio ugdymo pedagogė J.Vasiliauskienė

© 2018 mir.lt