Projekto,,Aukime su pasaka kartu“gražiausios akimirkos.

Ankstyvojo amžiaus vaikų grupėse 2020–2021 mokslo metais buvo vykdomas projektas „Aukime su pasaka kartu“. Metų eigoje grupių auklėtojos sekė, skaitė, vaidino vaikams pasakas, dalijosi darželio ir grupės „Facebook“ paskyrose, svetainėje projekto nuotraukomis bei filmuota medžiaga.

Tėveliai taip pat buvo aktyvūs projekto dalyviai. Sulaukėme nemažai nuotraukų ir filmuotų vaizdelių, pasakojančių, kaip vaikai supažindinami su pasakomis namuose.
Bene smagiausia projekto dalis – pramoga grupėse,, Ačiū tau pasakėle“- susitikimas su pasakų veikėjais. Vaikus labai pradžiugino vilko, meškos, kiškio apsilankymas grupėse. Vaikai ne tik žaidė, šoko su personažais, bet ir bandė atspėti, iš kokios jie pasakos, atsiminti jų sakomą tekstą.

Projektas baigėsi kartu su pavasariu. Gražiausias akimirkas įamžinome virtualioje nuotraukų parodoje . Darželio bendruomenei taip pat pristatyta virtuali paroda „Skaitau ir vaidinu su tėveliais“, kurią parengė lopšelio grupių „Boružė“, „Nykštukas“ ir „Balionėlis“ auklėtojos R. Birutienė, R. Bartušienė, L. Petrauskienė, V. Petraitytė ir L. Juzulėnienė.

Nuoširdžiai dėkojame tėveliams už pagalbą. Parodą ir pramogą lopšelio grupių tėveliai galės pamatyti darželio ir savo grupės „Facebook“ svetainėse.

© 2021 mir.lt
Versija neįgaliesiems