POEZIJOS ŠVENTĖ „GAMTOS KALBA“

           2014 03 28 dieną  Šiaulių Polifonijos salėje vyko Respublikinė ikimokyklinukų ir jų draugų poezijos šventė ,,Gamtos kalba“, skirta K.Donelaičio 300-osioms gimimo metinėms paminėti. Gražus pavasaris sukvietė poezijos mylėtojus iš 13 –os ugdymo įstaigų. Savo dalyvius pristatė Šiaulių lopšeliai-darželiai ,,Bangelė“, ,,Dainelė“, ,,Klevelis“, ,,Sigutė“, ,,Trys nykštukai“, ,,Žiogelis“, ,,Žilvitis“,,,Varpelis“. Sulaukėme  draugų iš Mažeikių lopšelio-darželio ,,Buratinas“, iš Joniškio lopšelių-darželių ,,Ąžuoliukas“ ir ,,Vyturėlis“, skaitovų iš Meškuičių gimnazijos ir ,,Rasos“ progimnazijos. Smagu buvo susitikti ir su Lietuvos kaimo rašytojų sąjungos nariais, poetais, jau tapusiais mūsų švenčių garbės svečiais.

           Šventėje posmai sukosi METŲ ratu, tarsi atkartodami  K.Donelaičio poemą ,,Metai“. Džiugino vaikų gebėjimai perteikti eilėraščio grožį, jo skambesį balso intonacija, judesiu, pasirinkta scenine apranga.

           Metų ratą sukti padėjo kanklininkės Gretos Jakutytės, kanklininkių ansamblio ,,Saulėtos mergaitės“ narės, atlikti muzikiniai kūriniai.

           O gautos padėkos ir prizai buvo apžiūrinėjami prie draugų arbatėlės.

           ,,- Iki kitų metų!, -atsisveikino dalyviai su šventės organizatoriais, lopšelio-darželio ,,Varpelis“ darbo komandos nariais.

© 2020 mir.lt