Pažintinė-praktinė konferencija „Keliauju po Lietuvą“ Šiaulių Medelyno progimnazijoje

2018 m. vasario 12 dieną Šiaulių lopšelio-darželio ,,Varpelis“ priešmokyklinio ugdymo ,,Kodėlčiukas“ grupės ugdytiniai: Eividas Ivanauskas, Aivijus Latvis ir Gabrielius Kaušas vyko į Šiaulių Medelyno progimnaziją pristatyti pranešimo ,,Gedimino pilies istorija“.

Jiems pasiruošti padėjo priešmokyklinio ugdymo pedagogė Jūratė Vasiliauskienė ir auklėtoja Aurelija Gudaitienė. Mūsų įstaigos ugdytiniai džiugino konferencijos dalyvius raiškia dikcija (Aivijus raiškiai deklamavo eilėraštį ,,Temsta“), istoriniais faktais paremtu tiksliu pasakojimu apie Gedimino pilį. Įdėmiai klausydamiesi pranešimų, kuriuos pristatė dalyviai iš kitų ugdymo įstaigų, įgijome naujų žinių apie Lietuvos lankytinas vietoves, miestus, gimto krašto istoriją, gamtą.

Atminimui gavome po širdelę, gėlytę su Lietuvos vėliavos spalvomis ir padėkas – malonu būti įvertintais.

Medelyno progimnazijoje ne tik dalyvavome mums svarbioje konferencijoje, bet įgijome naujų draugų, sužinome, kaip jie įsikūrę ir kuo gyvena. Kartu su priešmokyklinio ugdymo pedagoge E. Baranauskiene aplankėme mažųjų žaidimų kambarius, mokymosi klases, poilsio vietas. Vaikai susipažino, įvertino naujus žaidimus, priemones, dalinosi įspūdžiais.
Iki kitų susitikimų!

Auklėtoja A. Gudaitienė,
priešmokyklinio ugdymo pedagogė J. Vasiliauskienė

© 2019 mir.lt