Paroda „Suartinti kūrybos“

2018 m. lapkričio 7–28 dienomis Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Lieporiųׅ“ filiale vyksta respublikinė ikimokyklinių įstaigų pedagogų kūrybos paroda „Suartinti kūrybos“. Parodos iniciatorės Šiaulių lopšelio-darželio „Varpelis“ auklėtojos Kristina Gelažienė ir Ingrida Sutkuvienė, bei Joniškio lopšelio-darželio „Vyturėlis“ auklėtoja Kristina Pranckaitytė.

Tai jau 9 – toji Šiaulių lopšelio darželio „Varpelis“ organizuojama tokio pobūdžio paroda. Šios parodos metu buvo suteikta galimybė ikimokyklinio ugdymo pedagogų meninei saviraiškai, kultūriniam bendravimui, keistis gerąja darbo patirtimi, susipažinti su pedagoginės bendruomenės kūrybiniais darbais.

Šiemet sulaukėme darbų iš Šiaulių, Joniškio, Telšių, Kauno, Vilniaus, Klaipėdos, Marijampolės, Panevėžio, Alytaus, Jonavos, Naujosios Akmenės, Tauragės, Kelmės, Kupiškio, Vilkaviškio, Ukmergės miestų. Viso 90 dalyvių, kurie pristatė net 131 savo kūrybos darbus. Paroda išskirtinė savo įvairumu ir spalvingumu. Biblioteką papuošė tapybos, fotografijos, keramikos, dekupažo, karpyti, siuvinėti, megzti, nerti, verti darbai.

Parodos atidaryme sulaukėme svečių iš Joniškio, Telšių, Naujosios Akmenės. Savo muzikiniais kūriniais visus pasveikino Šiaulių Sondeckio menų mokyklos mokinys, konkursų nugalėtojas, laureatas Nojus Rimkus. Dalyviai apdovanoti atminimo dovanėlėmis.

Džiaugdamiesi autorių ir pristatytų kūrinių meistriškumu ir gausa tikimės, kad kuriančių pedagogų darbus miesto visuomenei galėsime pristatyti ir kitąmet.

Maloniai kviečiame apsilankyti, taip pat parodos darbus galime matyti ir šiuo adresu.

Kristina Gelažienė ir Ingrida Sutkuvienė

© 2022 mir.lt
Versija neįgaliesiems