METODINIŲ PRIEMONIŲ PARODA „PROBLEMŲ SPRENDIMO, PAŽINTINIŲ GEBĖJIMŲ UGDYMAS IKIMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGOJE TAIKANT EDUKACINES BITUTES „BEE-BOT“

Spalvingas, lengvai valdomas mažasis „Bee-bot“ robotukas yra puiki priemonė mokytis problemų sprendimo bei programavimo pradmenų. Vaikus žavi tai, kad mokytis su „Bee-Bot“ yra neįtikėtinai smagu!

Tiksliniais krypties mygtukais vaikai mokosi įvesti keleta skirtingų komandų, nukreipti robotuką judėti pirmyn, atgal, į kairę, į dešinę bei paspaudus žalią mygtuką „Go“ pradėti kelionę į žinių šalį.

Šiaulių lopšelio-darželio „Varpelis“ pedagogų parengtos metodinės priemonės darbui su „Bee-bot“ skirtos ugdyti ir skatinti vaikus pažinti matematikos, gamtos mokslų pradmenis, įgyti elementarių žinių, sąlyginio programavimo įgūdžius, mąstyti kūrybiškai, analizuoti situacijas ir taikyti kritinio mąstymo bei problemų sprendimo įgūdžius.

Ikimokyklinio amžiaus vaikai mokomi būti išmaniųjų technologijų vartotojais, ieškoti tinkamų atsakymų, bei dirbti savarankiškai ar komandoje.

Paroda įstaigos menų salėje vyks 2021 m. kovo 17–31 d.

Šiaulių lopšelio-darželio „Varpelis“ Facebook paskyroje artimiausiu metu bus galima peržiūrėti parengtų metodinių priemonių virtualų katalogą.

© 2021 mir.lt
Versija neįgaliesiems