Kūrybinės dirbtuvės „Velykų belaukiant“

Visų grupių ugdytiniai 2018 m. kovo 26-28 dienomis dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse ,,Velykų belaukiant“. Renginio organizatoriai, ankstyvojo amžiaus grupių pedagogai: R. Birutienė, R. Bartušienė, L. Petrauskienė, V. Petraitytė, N.Čerškuvienė, atvyko į grupes ir su vaikais gamino kūrybinius velykinius darbelius.

Mažieji lopšelinukai: ,,Boružės“, ,,Nykštuko“, ,,Balionėlio“, ,,Saulutės“ gr. vaikai klijavo zuikučius iš tualetinio popieriaus ritinėlių ir papuošė karpytomis detalėmis.

„Linelio“ grupės vaikai pasigamino kiaušiniams įdėkliukus, papuošdami gėlytėmis ir margintais ,,kiaušiniais“. ,,Kiškučio“ grupės vaikai klijavo ,, viščiuką“, o ,,Riešutėlio“, ,,Kaštonėlio“ ir ,,Rugelio“ grupės vaikai gamino įvairius ,,kiškučius“ panaudodami spalvotą popierių, kaspinėlius, gėlytes. ,,Drugelio“ grupės vaikai darė ,,velykinį vainiką“, o ,,Kodėlčiukai“ gamino gėlytę ,,hiacintą“.

Lopšelio-darželio ugdytiniai buvo aktyvūs, drąsūs. Nuoširdžiai džiaugėsi pasigamintais darbeliais, kuriuos didžiuodamiesi nešėsi namo su mintimis, kurioje velykinio stalo vietoje bus padėtas jų darbelis !

Kūrybinės dirbtuvės suteikė džiaugsmingų ir gražių akimirkų. Sukurtais darbeliais džiaugėsi ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai, ir auklėtojos.

Auklėtojos R. Birutienė, R. Bartušienė.

© 2019 mir.lt