Kuriame aplinką vaikams

Akciją vykdėme 2017-10-17 (antradienį). 1100val, lopšelio-darželio „Varpelis” grupių vaikai, lydimi savo auklėtojų ir visos darželio bendruomenės, išėjo į lauko teritoriją pasimėgauti žaidimais ir gaiviu rudens oru. Akcijoje dalyvavo 8 darželio grupės: „Saulutė”, „Linelis”, „Kiškutis”, „Riešutėlis”, „Kaštonėlis”, „Drugelis”, „Rugelis” ir „Kodėlčiukas”. Žaidė ir lopšelinukai, ir ikimokyklinukai, ir priešmokyklinukai.

Visa lauko teritorija buvo suskirstyta į atskiras žaidimų ir veiklų aikšteles, kur visi galėjo išmėginti skirtingas veiklas. Vieni dalyviai pasilipę ant kalnelio laidė oro lėktuvėlius, kiti spalvotomis kreidelėmis išbandė meninius gebėjimus piešdami ant asfalto. Futbolo aikštelėje susirungė ir kamuolio kietumą išbandė vyriausieji priešmokyklinio amžiaus vaikai, o mažesni lenktyniavo kamuolio valdymo varžybose. Dvi aikštelės virto meno galerijomis, kai jose atsirado vaikų ant smėlio pieštas bendras piešinys ir iš gamtinių žaliavų sukonstruota mandala.

Visi akcijos dalyviai smagiai praleido laiką lauke ir patyrė daug džiugių akimirkų. Akcijos metu panaudojome kaip galėjome daugiau lauko teritorijos, atradome naujos smagios veiklos ir kaupėme teigiamas emocijas.

Auklėtoja Vaiva Rimkevičienė

© 2019 mir.lt