KIŠKIO HANSO DRAUGAI ,,RASOS“ PROGIMNAZIJOJE

2013 m. gruodžio 16 d. Šiaulių lopšelio – darželio ,,Varpelis“ priešmokyklinio ugdymo grupės ,,Kodėlčiukas“ vaikai – kiškio Hanso draugai –  buvo pakviesti į ,,Rasos“ progimnazijos renginį ,,Kalėdų belaukiant“, kurį organizavo užsienio kalbų mokytojos Vilma Ratkevičienė ir Elvita Gruodienė.

Mokiniai vaidino anglų ir vokiečių kalbomis, o mūsų mažieji ugdytiniai  atliko ritmuotę vokiškai ,,Ein Hut, ein Stock, ein Regenschirm“. Vėliau buvo atliekamos užduotys: reikėjo pasakyti, kokie daiktai yra užrištame maišelyje;  nežiūrint ragauti, uosti ir nusakyti, kokia tai daržovė, vaisius; išversti į užsienio kalbą žodžius ,,saldainis“,  ,,citrina“, ,,žvakė“ ir kt.

Ankstyvojo vokiečių kalbos ugdymo projekte dalyvaujančių vaikų ir pedagogų (vokiečių k. mokytojos V. Ratkevičienės, meninio ugdymo mokytojos R. Barkauskienės, priešmokyklinio ugdymo pedagogės J. Vasiliauskienės) bendros  pastangos nenuėjo veltui, visus lydėjo sėkmė.

Renginio pabaigoje kiekvienam buvo įteiktas diplomas ir saldi dovanėlė.  Akimirkos, įamžintos fotografijose, primins priešmokyklinukams jų pirmuosius žingsnius į užsienio kalbų šalį.

© 2019 mir.lt