PARODA „NETIKĖTI KŪRYBINIAI ATRADIMAI”

INTERAKTYVI  „KAŠTONĖLIO” IR „DRUGELIO” GRUPIŲ MENINIŲ DARBŲ PARODA

Kūrybiškumas reikalingas kiekvienam vaikui visose jo gyvenimo ir veiklos srityse, o ypač jo prireikė ugdantis ir mokantis. „Kaštonėlio” ir „Drugelio” grupės 2016-2017 m. m. vykdė meninį projektą „Netikėti kūrybiniai atradimai”. Ši projektinė meninė veikla suteikė daug pozityvių emocijų.

Darželyje kiekvienam vaikui buvo sudaryta galimybė kurti, o šie dar kartą parodė, kad iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti. Kurdami vaikai lengviau įgijo bendravimo įgūdžių, labiau pažino save ir draugus, plėtojo savo kūrybiškumą, ėmė vertinti save bei draugus kaip unikalias ir originalias asmenybes.

Išbandėme daug naujų dailės eksperimentų.Darydami įvairius darbelius iš akmenukų, kankorėžių, stikliukų, modelino bei tešlos, mėnulio smėlio bei kitų neįprastų medžiagų, kaip putos, cukrus ir pn. vaikai atrado įvairias meninės raiškos priemones, patyrė kūrybos džiaugsmą, mokėsi kurti kolektyvinius darbus, suprato bendradarbiavimo svarbą.

Komentuodami darbelius drąsiau išreiškė savo mintis ir sumanymus. Lavėjo smulkioji motorika,vaikų fantazija. Organizuojamos mini parodėlės padėjo vaikams jaustis svarbiais ir įvertintais. Kviečiame ir jus pasidžiaugti mūsų kūrybiniais atradimais interaktyvioje parodėlėje.

Projektą vykdžiusios auklėtojos: I. Sutkuvienė, K. Gelažienė, A. Aleknienė

© 2022 mir.lt
Versija neįgaliesiems