Gerumo akcija „Dovanėlė gyvūnėliui“

       ,, …rasti katinėliai išdurtomis akytėmis…“, ,, …išmestas nereikalingas šunelis…“, ,,…marinami badu katinėliai senolės namuose…“ ir pan. Šie įvykiai paskatino Šiaulių lopšelio darželio ,,Varpelis“ bendruomenę organizuoti gerumo akciją. Džiugu, kad abejingų nebuvo. Ir maži, ir suaugę nešė maistą, dubenėlius, kraigą, apklotėlius katinėliams ir šuneliams, kurie neturi šeimininkų ir gyvena  Šiaulių gyvūnų globos namuose ( Jankausko g-vė Nr. 23).

           2013 m. spalio 3 dieną  vyresniųjų grupių vaikai ir pedagogai  aplankė ten gyvenančius gyvūnus ir nuvežė surinktas dovanas. Apsilankymas gyvūnų globos namuose padėjo vaikams suprasti, kaip elgtis su gyvūnais, pagalvoti apie gyvūnų teises, šeimininkų atsakomybę, kiekvieno žmogaus elgesį, radus išmestą, niekam nereikalingą katiną ar šunelį… Gyvūnų globos namų šeimininkai papasakojo ten apgyvendintų gyvūnų istorijas, nuoširdžiai padėkojo vaikams už gerumą, paskatino mylėti ir globoti savo augintinius, jų neerzinti, nemušti, neišmesti lyg nereikalingų daiktų, nes visi turi teisę gyventi.

             Elgesio su augintiniais taisykles vaikai plačiau aptars  įstaigoje vykdomo projekto ,,Saugus  vaikas šeimoje, gatvėje, darželyje“ metu. Tikimės, kad laiku pasėtas atjautos ir gerumo grūdas Šiaulių lopšelio darželio ,,Varpelis“ vaikų širdelėse, sulaikys juos  nuo netinkamo elgesio su gyvūnais.

© 2022 mir.lt
Versija neįgaliesiems