„eTwinning“ projektas „Kaštoniukas ir Dobiliukė keliauja po Lietuvą“

„Saulutės“ (auklėtoja Kristina Gelažienė) grupė prisijungė prie „eTwinning“ projekto „Kaštoniukas ir Dobiliukė keliauja po Lietuvą“.

Projekto „Kaštoniukas ir Dobiliukė keliauja po Lietuvą“ tikslas – puoselėti ugdymo įstaigų bendruomenių tautiškumą ir meilę Lietuvai. Šiuo projektu siekiama, kad vaikai domėtųsi supančia aplinka, plėstų žinias apie Lietuvos miestus, ugdytų pasididžiavimą savo kultūra ir tradicijomis. Taip pat siekiama skatinti kultūrinius ryšius tarp ikimokyklinių įstaigų.

Kaštoniukas ir Dobiliukė – pliušiniai žaisliukai, kurie labai nori pažinti Lietuvą. Kaštoniukas ir Dobiliukė keliauja iš vienos ugdymo įstaigos į kitą paštu. Vaikai ir auklėtojos padeda Kaštoniukui ir Dobiliukei atrasti gražiausius Lietuvos kampelius.

2018 m. gruodžio 17-21 d. Dobiliukė svečiavosi „Saulutės“ grupėje. Vaikai supažindino Dobiliukę su darželiu, pristatė savo miestą – Šiaulius. Dobiliukė dalyvavo įvairiose veiklose kartu su vaikais. Prabėgus savaitei žaisliukas iškeliavo į Kauno lopšelį – darželį „Girinukas“. Kartu su Dobiliuke iškeliavo ir suvenyrai apie Šiaulius.

© 2019 mir.lt