Edukacinė veikla bibliotekoje

2018 m. lapkričio 19 dieną ,,Kiškučio” grupės ugdytiniai lankėsi Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filiale. Pirmiausia, mažieji skaitytojai susipažino su biblioteka ir joje veikiančiomis parodomis. Vaikams buvo pasiūlyta pavartyti, pažaisti su žaislinėmis knygelėmis.

Vaikus apsupo visa pasakų šalis – štai kokia ji įdomi! Viliojančių knygelių ir jose slypinčių paslapčių – pilnos lentynos! Ypač vaikai susidomėjo vaikų skyriumi, nes čia ne tik knygelių pamatė, bet jų dar laukė vienas netikėtumas – tai lėlių paroda. Šioje parodoje pagaminti personažai iš įvairių vaikams žinomų pasakų. Po to ugdytiniams buvo pasiūlyta įdomi ir kūrybinga veikla ,,Knygelės gamyba”.

Vaikai su malonumu pasinėrė į darbą: kirpo, klijavo, rišo savo knygeles. Jie daug sužinojo apie pasakų personažus ir kiekvienas skubėjo atrinkti patikusį personažą, kurį ir patalpino į savo knygelę. Knygutės išėjo spalvingos, džiaugsmingos ir kupinos vaikų emocijų ir įdirbio. Savo pagamintas knygeles nusprendė padovanoti savo tėvams.

Auklėtoja Nina Opulskienė

© 2019 mir.lt