Dalyvavimas akcijoje „Sąmoningumo didinimo mėnuo BE PATYČIŲ“

Jau ne vienerius metus Šiaulių lopšelio-darželio „Varpelis“ ugdytiniai ir pedagogai įstaigoje mini „Vaikų linijos“ inicijuojamą, kovo mėnesį vykstančią akciją „Sąmoningumo didinimo mėnuo BE PATYČIŲ“. Įvairių netradicinių veiklų metu pedagogai ir vaikai skyrė dėmesį draugiškiems tarpusavio santykiams BE PATYČIŲ.

Pirmąją kovo savaitę vaikai mokėsi netradicinių pasisveikinimo būdų.

Antrąją savaitę klausėsi „Panelės Elės“ istorijos apie berniuką Simoną, iš kurio buvo tyčiojamasi ir diskutavo bei ieškojo būdų, kaip išvengti patyčių. Nepamiršti buvo ir vaikai, kurie ugdėsi namuose. Jie taip pat įsitraukė į veiklas ir per nuotolį kartu diskutavo ir ieškojo būdų, kaip visi kartu galime gyventi draugiškiau. Priešmokyklinio ugdymo pedagogė kartu su „Kodėlčiuko“ grupės vaikais surengė pokalbį-diskusiją „Būk mano draugas“ apie draugystę, elektronines patyčias ir kaip jų išvengti.

Trečiąją savaitę pedagogai ir ugdytiniai kartu sportavo, atliko mankštas, mokėsi kartu draugiškai šokti. Na, o pačia įsimintiniausia veikla virto Super herojų diena, į kurią įsitraukė visa įstaigos bendruomenė. Pasipuošę mylimų Super herojų kostiumais ir atributika visi prisiminė, kad Super herojai visada daro tik gerus darbus. Dalinamės veiklų akimirkomis ir kviečiame jomis pasigrožėti.

Projekto organizatorės Jūratė, Rasa, Karolina, Miglė

© 2021 mir.lt
Versija neįgaliesiems