,,ČIUTULIO“ KONCERTAS ,,VARPELYJE“

Vasario 6 d. 15.30 val. mažieji klausytojai susirinko į menų salę. Daug kartų vartytos knygelės, žiūrinėti paveikslėliai su lietuvių liaudies muzikos instrumentais, girdėti pavadinimai, išklausyti muzikiniai įrašai  nuteikė vaikus susitikimui su lietuvių liaudies muzikos garsais.  Visi laukė ,,Rasos“ progimnazijos folkloro grupės ,,Čiutulis“ dainininkų,  muzikantų ir šokėjų, kurie savo koncertine programa įsijungė  į įstaigoje vykdomą  projektą ,,Muzikos garsų pasaulyje“.

Pasipuošę tautiniais drabužiais,  nešini įvairiausiais instrumentais, pasirodė atlikėjai.  Tarp jų – nemaža dalis buvusių darželio ugdytinių.

Ansamblio vadovė – mokytoja Rima Šereivienė pristatė programą,  demonstravo atsineštus instrumentus. Visi dėmesingai stebėjo  atlikėjus, klausėsi ,,gyvo” kanklių, molinukų, šiaudo birbynės, lumzdelio, būgno, ,,kiaulės“ garso, o kai kurie bandė jais pagroti.

Gausiais plojimais mažieji ugdytiniai padėkojo mokytojai, džiaugėsi  ir dalijosi įspūdžiais apie mažai žinomus instrumentus.  Malonu buvo nusifotografuoti su ,,Čiutulio“ grupės atlikėjais. Savo įspūdžiais vaikučiai žadėjo ,,sudėti“ į piešinius, skirtus savo šalelei – Lietuvai.

© 2020 mir.lt