Atvira veikla tėveliams ,,Vokiečių kalba su kiškiu Hansu“

2016.04.27. Šiaulių lopšelio-darželio ,,Varpelis“ menų salėje  vyko atvira veikla tėveliams ,,Vokiečių kalba su kiškiu Hansu“. Joje  dalyvavo 11 priešmokyklinukų iš ,,Saulutės“ ir   ,,Kodėlčiuko“ grupių, kurie lankys ,,Rasos“ progimnaziją ir tęs vokiečių kalbos mokymąsi.

Mūsų ikimokyklinė įstaiga nuo 2011 m. dalyvauja Goethe’s instituto projekte „Vokiečių kalba su Hans Hase priešmokykliniame ugdyme“, kuriuo  ugdoma palanki nuostata užsienio kalbos atžvilgiu bei skatinamas atvirumas daugiakalbystei.

Šiais mokslo metais  užsiėmimus lankė Vakarė Jonutytė, Samanta  Nutautaitė, Dilanas Rimkevičius, Jonas Markevičius, Lukas Šarauskas, Kristupas Veikša, Austėja Pranckevičiūtė, Nojus Macevičius, Mantas Masiulis, Elzė Raštikytė ir Vakarė Šinušaitė.  Veiklą vedė meninio ugdymo mokytoja Rima Barkauskienė.

Pamokėlėse dalyvavo ir kiškis Hansas, su kuriuo, nuotaikingai bendraudami,  vaikai pradeda suprasti vokiškai, išmoksta pasisveikinti, prisistatyti, pasakyti savo vardą, žaisti su paveikslėliais, dainuoti,  ritmuoti ir skaičiuoti.

Tėveliai atidžiai stebėjo pamokėlę, pasidžiaugė vaikų dalyvavimu projekte.  Atsisveikinimas su kiškučiu Hansu baigėsi Direktorės D.B. Ulinskienės  padėka meninio ugdymo mokytojai už projekto vykdymą bei palinkėjimais ir diplomų įteikimu ugdytiniams.

 

Meninio ugdymo mokytoja Rima Barkauskienė

2016.05.03.

© 2020 mir.lt