,,Aš ir tu – kartu“

    2014m. gruodžio 2 dieną 10.00 val. su lopšelio darželio ,,Varpelis“ priešmokyklinės ugdymo grupės ,,Kodėlčiukas“ vaikais, pedagoge J.Vasiliauskiene ir neformaliojo ugdymo mokytoja A.Gudaitiene skubėjome į ŠU socialinės gerovės ir negalės studijų fakultete organizuotą renginį, skirtą Tarptautinei neįgaliųjų dienai paminėti. Vaikus sutiko ŠU dėstytoja Inga Šimkutė su studentėmis. Pažiūrėjome filmuką, kuriame atsispindėjo neįgalių žmonių veikla. Aptarėme, kaip galime ištiesti pagalbos ranką, padovanoti šypseną ir gerumo spindulėlį tiems, kuriems likimas neleido būti tokiems, kaip mes…Nors širdelė tokia pat, kaip mūsų visų…

    Tokie renginiai jaudina ir primena, kad aplink yra įvairių žmonių ir mes turime mokytis juos priimti savo tarpe. Vaikai turėjo galimybę išbandyti neįgaliųjų vežimėlius, vaikštynes, padėti juose sėdinčiam draugui. Tik išgyventos emocijos keičia požiūrį į negalią turinčius draugus, artimuosius, moko būti tolerantiškais.

    Dėkojame  ,,Kodėlčiuko“ grupės  mamoms – Kristinai  Vaidelinskienei, Jūratei  Užkurienei, Justinai  Pupiuvienei – padėjusioms nuvežti  vaikus  į ŠU  ir radusioms laiko pabūti kartu renginyje.

                                                                                                                                      Neformaliojo ugdymo mokytoja A.Gudaitienė

 

© 2019 mir.lt