Ankstyvojo amžiaus grupių virtuali knyga-paroda „Skaitau ir vaidinu“

Lopšelyje-darželyje „Varpelis“ 2019–2020 mokslo metais vykdėme ankstyvojo amžiaus grupių projektą „Aukime su pasaka visi kartu“. Projekto numatytuose renginiuose sekėme, vaidinome vaikams pasakas, dalijomės su kolegėms atviromis veiklomis pasakų tema.

Projektą padėjo įgyvendinti ir tėveliai, kurie vizitų metu skaitė pasakas grupės vaikams. Gerų emocijų vaikams suteikė ne tik mamų dalyvavimas, bet ir auklėtojų persirengusių pasakų veikėjais pasirodymas grupėse. Tėveliai siuntė nuotraukas, kaip jie skaito pasakas savo vaikučiams namie.

Nuoširdžiai dėkojame drąsiausiems už pagalbą. Projektą įprasmina gegužės mėnesį rengiama pramogėlė vaikams. Darželio galerijoje rengiame nuotraukų parodą tėveliams ir darželio bendruomenei.

Kadangi šalyje paskelbtas karantinas ir darželyje vyksta nuotolinis ugdymas, organizuota virtuali nuotolinė paroda „Skaitau ir vaidinu“, kurią parengė lopšelio grupių „Boružė“, „Nykštukas“, „Balionėlis“ auklėtojos R. Birutienė, R. Bartušienė, V. Petraitytė, L. Petrauskienė, L. Juzulėnienė. Kviečiame lopšelio grupių tėvelius ir darželio bendruomenę peržiūrėti virtualią nuotraukų knygą parodą savo grupių ir darželio Facebook svetainėse.

R. Birutienė, V. Petraitytė

© 2020 mir.lt