Advento vakaras ,,Pasidalinkime šviesa ir gerumu‘‘ Šv. Jurgio bažnyčioje

Gruodžio 13-osios vakarą Šiaulių lopšelio darželio ,,Varpelis‘‘, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos ir ,,Rasos‘‘ progimnazijos bendruomenės rinkosi į Šv. Jurgio bažnyčioje organizuojamą Advento vakarą.

Buvo aukojamos Šv. mišios už mūsų darželio bendruomenę. Degančių žvakučių šviesoje paminėjome Šv. Liucijos dieną, drauge pynėme Advento vainiką. Skambėjo Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos mokinių choro ,,Spinduliukai‘‘ ir ,,Rasos‘‘ progimnazijos vaikų folkloro klubo ,,Čiutulis‘‘ atliekami kūriniai. ,,Linelio‘‘ ir ,,Kodėlčiuko‘‘ grupių vaikai kartu su auklėtoja atliko šokio improvizaciją ,,Angelo sparnas‘‘, iš mažųjų vaikučių lūpų liejosi eilės. Šventovės lankytojus pasitiko besišypsantys vaikų nupiešti angeliukai – bažnyčioje buvo surengta Šiaulių lopšelio darželio ,,Varpelis‘‘ ugdytinių piešinių parodėlė ,,Mano angelas‘‘.

Gera buvo pabūti rimtyje ir susikaupime degančių žvakučių šviesoje, drauge sustojus prie Advento vainiko pajausti gyvenimo pilnantvę, plūstantį gėrį į širdį, dvasinės atgaivos akimirkas ir džiaugsmingą artėjančių Kalėdų laukimą.

Renginio organizatoriai Šiaulių lopšelio darželio ,,Varpelis‘‘ pedagogių komanda: Angelė Urbanavičienė, Margarita Glodenytė, Aurelija Gudaitienė, Rima Barkauskienė, Aurelija Stepanjanienė.

© 2019 mir.lt