Advento vakaras

2019 m. gruodžio 18 d. lopšelio-darželio „Varpelis“ bendruomenė dalyvavo renginyje „Betliejaus taikos ugnis“. Tai pirmą kartą kartu su socialiniais partneriais – „Rasos“ progimnazija – organizuotas advento vakaras.

Abiejų ugdymo įstaigų vaikus, jų tėvelius ir mokytojus suvienijo taiki ramybė ir Betliejaus ugnies šiluma. Tęsdami gražią tradiciją šventės dalyviai kartu nupynė advento vainiką.

Vakaro garbės svečias Šiaulių vyskupijos jaunimo centro vadovas kunigas Arūnas Jankauskis pasveikino visus su artėjančiomis Kalėdomis, palinkėjo taikos kiekvienuose namuose ir pakvietė pasidalyti Betliejaus ugnies šiluma.
Darželio vaikai ir pedagogai ne tik stebėjo šventę, bet parengė ir savo pasirodymą.

Auklėtojų Margaritos, Angelės, Aurelijos S. ir muzikos vadovės Rimos paruošti grupių „Linelis“, „Kiškutis“ ir „Kodėlčiukas“ ugdytiniai pašoko angeliukų šokį. Penkiametis Elvinas Riškus (auklėtoja A. Urbanavičienė) raiškiai padeklamavo eilėraštį. O nupynus advento vainiką, darželio auklėtojos kartu su vaikais padainavo visus švelniai užbūrusią kalėdinę dainą.

Prieš išsiskirstydami vaikai ir suaugusieji prisidegė žvakelę nuo šventos Betliejaus ugnies, skautų atgabentos iš Jeruzalės.

Tegul dalelė dieviškos ramybės, vilties ir šviesos sušildo mūsų širdis ir namus.

Tekstas ir nuotraukos auklėtojos L. Juzulėnienės

© 2022 mir.lt
Versija neįgaliesiems